Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2022/2023(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

W naszej szkole realizujemy projekty!

ue

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Oleśnicy przystąpił do realizacji dwóch projektów podnoszących jakość kształcenia zawodowego pt. „Zawodowy Dolny Śląsk” oraz „Uczę się zawodowo – buduję swoją przewagę konkurencyjną na rynku pracy”. 

Główny cel projektu „Zawodowy Dolny Śląsk” to poprawa jakości  kształcenia w szkołach zawodowych Dolnego Śląska  w obszarze zawodów deficytowych i RIS,  poprzez działania warsztatowo laboratoryjne przygotowane dla uczennic i uczniów, nauczycielek i nauczycieli zawodu oraz staże uczniowskie dla uczennic i uczniów, u pracodawcy.

Z kolei projekt Uczę się zawodowo – buduję swoją przewagę konkurencyjną na rynku pracy” ma na celu dostosowanie oferty edukacyjnej do potrzeb rynku pracy Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy i Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego w Oleśnicy poprzez podniesienie kwalifikacji  4 nauczycieli oraz zwiększenie szans uczniów – 556 (199K i 357 M) na regionalnym rynku pracy do września 2018r.

Więcej o projektach:

Zawodowy Dolny Śląsk

Uczę się zawodowo – buduję swoją przewagę konkurencyjną na rynku pracy