Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2022/2023(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

„ W POSZUKIWANIU ŚWIATŁA” – LAUREACI KONKURSÓW CZYTELNICZYCH

   8 grudnia 2021 roku odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów czytelniczych.

Czytelnicza Lista Przebojów wyłania losowo co miesiąc inną książkę, której recenzja pojawia się na naszej stronie internetowej. Nagrodę za aktywny udział w tej liście za październik odebrała uczennica kl. 3 TH p Natalia Stępień, a za listopad – uczennica kl. 4 TE Patrycja Śliwka.

   Biblioteka zorganizowała również konkurs plastyczny na plakat „W krainie baśni i legend”. Spośród wielu ciekawych prac komisja konkursowa wyróżniła dwie uczestniczki. Pierwsze miejsce zajęła, wymieniona wcześniej, uczennica kl. 4 TE Patrycja Śliwka. Drugie miejsce zdobyła uczennica kl. 1 TH Alicja Chmiel.

   W związku z obchodami Dnia Patronki zorganizowano konkurs na prezentację multimedialną o Marii Skłodowskiej-Curie „W poszukiwaniu światła” we współpracy z  panią Bernadettą Smerd. Spłynęło do nas kilkadziesiąt prac z wielu klas. Według komisji konkursowej najciekawiej sylwetkę noblistki przedstawili uczniowie:

1 miejsce

Marcel Przodała kl. 3 TH p

Dominik Chałka kl. 1 a WZ

2 miejsce

Oliwia Roszak kl. 3 TH

Rafał Nestorowicz kl. 1 c WZ

3 miejsce

Natalia Stępień kl. 3 TH p

Daria Talar kl. 1 c WZ

A oto galeria zdjęć, na której zostali uwiecznieni nasi uzdolnieni „poszukujący światła”.