Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2022/2023(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

Warsztaty na Politechnice Wrocławskiej

27 listopada 2014r. uczniowie klas: trzeciej i drugiej technikum informatycznego,  uczestniczyli w warsztatach na Politechnice Wrocławskiej. Zajęcia dotyczyły tematu inżynierii odwrotnej pozwalającej na tworzenie modeli komputerowych obiektów fizycznych. W ramach zajęć  zaprezentowano i omówiono profesjonalne skanery 3D tj. skaner stykowy, skaner światła białego
i system do pomiarów fotogrametrycznych. Ponadto młodzież uczestniczyła w równie ciekawych pokazach o tematyce: PROGRAMOWANIE RUCHU ROBOTA KARTEZJAŃSKIEGO (XYZ) ORAZ SYSTEM WIZYJNY DO AUTOMATYCZNEJ SELEKCJI ELEMENTÓW i SYSTEMY WIZYJNE OKIEM ROBOTA.

Grupami opiekowali się Katarzyna Misiak i Dariusz Rzepka

{gallery}dzienna_szkola/wnap_2014{/gallery}