Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2022/2023(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

WIELKI QUIZ WIEDZY O EU

 W październiku Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct-Wrocław przygotował i przeprowadził „Wielki Quiz Wiedzy o Unii Europejskiej”. W konkursie mogły wziąć udział wszystkie osoby, które ukończyły 16 rok życia, posiadają zdolność do czynności prawnych, a także zamieszkują województwo dolnośląskie. Quiz składał się z 25 pytań jednokrotnego wyboru, a każdy uczestnik mógł wziąć w konkursie udział tylko raz. Ze względu na bardzo wysokie wyniki, jury konkursowe nie tylko wyłoniło laureatów z podziałem na I, II i III miejsce, ale też zdecydowało się na przyznanie dwóch nagród ex aequo na drugim miejscu oraz zwiększyło ilość wyróżnień z 5 do 9. Z przyjemnością informujemy, że wśród osób wyróżnionych w konkursie znalazło się troje uczniów z Zespołu Szkół Zawodowych w Oleśnicy. Są to Wiktoria Maciaszczyk z kl. 2 Spp oraz Karol Możdżeń i Jakub Sikora z kl. 2 TSp. Ze względu na sytuację w kraju nagrody uczniowie otrzymają pocztą.

Nagrodzonym serdecznie gratulujemy!