Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2022/2023(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

Wigilia w ZSP

22 grudnia 2015r. o godz. 13 00 w auli szkolnej odbyła się wigilia. Przy wejściu do auli zaproszonych gości witała wicedyrektor Jadwiga Skorek i przedstawiciele Rady Samorządu Szkolnego. Uczniowie wręczali drobne upominki wykonane wspólnie z opiekunką samorządu Panią Beatą Horbacz. Ksiądz Klaudiusz Kordos wprowadził wszystkich zgromadzonych gości w tajemnicę Bożego Narodzenia, złożył życzenia i zaprosił do obejrzenia jasełek przygotowanych przez uczniów klasy IV TH. Uczniowie złożyli wszystkim gościom życzenia świąteczne. Dyrektor Szkoły Jacek Stala życzył zgromadzonym gościom rodzinnych świąt. Szczególnie gorąco witał emerytowanych pracowników, którzy swoją pracą przyczynili się do rozwoju szkoły. Pani Agnieszka Studenna przy akompaniamencie Pani Barbary Szewczyk wykonała liryczną pieśń, która wycisnęła niejedną łezkę w oku. Utwór zadedykowała wszystkim, którzy niestety już odeszli. Zebrani goście dzielili się opłatkiem, wspólnie śpiewali kolędy. Spotkanie przebiegało w miłej i serdecznej atmosferze.

Violetta Szczepanik