Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2022/2023(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

Wyniki Ligi Klas w piłkę nożną

W listopadzie została rozegrana Liga Klas w piłkę nożną, w której uczestniczyło dwadzieścia zgłoszonych klas z naszej szkoły. Po fazie grupowej i półfinałach, w finale wyłoniono trzy najlepsze zespoły:

I miejsce: kl. 3 TMg

II miejsce: kl. 3 TMp

III miejsce: kl. 3 TSp

Najlepszym strzelcem Ligi Klas został Dawid Maliga z kl. 3 TMg, zdobywając siedemnaście bramek. Najlepszym bramkarzem turnieju został Jakub Krasinkiewicz z kl. 3 TEg, a najlepszym zawodnikiem został Jakub Perlik z kl. 3 TMp.

Organizacją Ligi klas zajmowała się kl. 3 TIg pod przewodnictwem Kacpra Szymańskiego i opieką nauczycieli: Darosława Sikory i Grzegorza Jarosa. Podziękowania również dla Uczniów i Sędziów, którzy zaangażowali się w organizację Ligi Klas.

Grzegorz Jaros