Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2022/2023(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

X Powiatowy Konkurs Wiedzy o Społeczeństwie „Ustrój Polityczny RP”.

Dnia 07.03.2019r. uczniowie naszej szkoły, w składzie Wiktor Kwasek i Michał Szumski z klasy IV TS po raz kolejny rywalizowali z przedstawicielami szkół naszego powiatu w X Powiatowym Konkursie Wiedzy o Społeczeństwie „Ustrój polityczny RP”. Uczniowie przygotowywali się do konkursu pod kierunkiem Pani Aleksandry Szyszki-Zajączkowskiej. Organizatorem było Powiatowe Centrum Edukacji i Kultury w Oleśnicy. Celem konkursu było pogłębienie wiedzy o ustroju politycznym naszego państwa. Najlepszym w tej dziedzinie okazał się uczeń naszej szkoły Michał Szumski, który jako zdobywca I miejsca wykazał się szeroką wiedzą z zakresu tematyki konkursu.

Gratulujemy !