Rekrutacja 2023/2024(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

XVI Edycja Krajowego Konkursu Produkcik

Konkurs ,,Produkcik” w dniach 02-04 czerwca 2011 r.

Finał konkursu Produkcik 2011, organizatorem turnieju jest Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości. Z grona kilkuset miniprzedsiębiorstw, funkcjonujących w całej Polsce do finału dostało się 30 szkolnych firm.

Z naszej szkoły takim laureatem jest miniprzedsiębiorstwo Raj Słodkości. Grupa uczniów prowadzona przez Wiesława Szymczykiewicza. Reprezentowali oni powiat oleśnicki i naszą szkołę. Jest to duże wyróżnienie, na przestrzeni ostatnich 8 lat nie udało się naszym uczniom dostać do finału krajowego. Konkurencja jest z każdym rokiem coraz mocniejsza. Dzisiejszy sukces jest sam w sobie dużym wyróżnieniem dla uczniów naszej szkoły.
W trakcie konkursu brano pod uwagę – oryginalność produktu – prezentację osiągnięć – wystrój stoiska – efekty ekonomiczne.
Nasze mini zaprezentowało się znakomicie, jury oceniło bardzo wysoko nas w każdej kategorii, lecz na podium było tylko miejsce dla trzech miniprzedsiębiorstw. My stanęliśmy zaraz za podium , mamy nadzieję, że w przyszłym roku będzie lepiej.

{gallery}/artykuly_zdj/2010_2011/produkcik/{/gallery}