Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2022/2023(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

Za co kocham Polskę?

W ramach obchodów 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości zorganizowano w szkole konkurs zatytułowany „ Za co kocham Polskę?”. Zadaniem uczniów było udzielenie odpowiedzi na w/w pytanie lub napisanie życzeń skierowanych do naszej ojczyzny. Uczniowie licznie wzięli udział w konkursie, wykazali się olbrzymią inwencją twórczą oraz pokazali patriotyczną postawę. Spośród licznych prac zostało wyłonionych 7, które zostały wyróżnione, wyeksponowane na holu szkoły oraz opublikowane na stronie internetowej.

Uczniowie wyróżnieni w konkursie:
Bartosz Zimoch- 4 TH
Sandra Pawlak- 3 TS
Weronika Stchmal- 3 a WZ
Daria Flis- 2 TE
Anna Bogusz- 2 TE
Michał Szumski – 4 TH
Katarzyna Błandzińska- 4 TH

Organizatorki konkursu: Izabella Kownacka i Joanna Leśniak