Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2022/2023(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

„Zaczytani.org – oddaj książkę, stwórz bibliotekę, zainspiruj innych”

„Zaczytani.org – oddaj książkę, stwórz bibliotekę, zainspiruj innych” – to ogólnopolska kampania społeczna, dzięki której w szpitalach, domach dziecka, hospicjach powstają biblioteki i promowane jest czytelnictwo. Organizatorzy chcą także, aby każde dziecko, które zostanie przyjęte na oddział dziecięcy otrzymało książkę, którą będzie mogło zabrać ze sobą do domu.

Postanowiliśmy przyłączyć się do „Zaczytanych”. Do 13.10 zbieramy książki dla dzieci i młodzieży – nowe lub używane, ale w dobrym stanie. Wszyscy chętni do włączenia się w zbiórkę mogą przynosić książki i zostawiać na portierni szkoły lub w sali nr 6.

Będą one następnie przekazane Oleśnickiej Bibliotece Publicznej, której pracownicy koordynują akcję w naszym mieście.

Zapraszamy do Zaczytanego Świata !

Samorząd Uczniowski