Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2022/2023(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

Zajęcia zorganizowane na Uniwersytecie Ekonomicznym

Dnia 19 października uczniowie klasy IV, kształcący się w zawodzie technik ekonomista – ze względu na Patronat Uniwersytetu Ekonomicznego nad klasami kształcącymi się w zawodzie odwiedzili wrocławską uczelnię.

Celem spotkania było zapoznanie się z ofertą edukacyjną Uniwersytetu Ekonomicznego oraz udział w XXX Targach Pracy zorganizowanych przez Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu i Biuro Karier Centrum Współpracy z Biznesem UE. Dzięki zorganizowanym targom uczniowie naszej szkoły zapoznali się z obecną sytuacją na rynku pracy.   Poza możliwością bezpośredniego spotkania z przedsiębiorcami uczestnicy Targów mogli udać się do Strefy Doradczej, gdzie każdy mógł skonsultować ze specjalistami swoje dokumenty aplikacyjne, a także bezpłatnie skorzystać z usług profesjonalnego fotografa i zrobić zdjęcie do CV.  

Wycieczka zakończyła się wyjściem na kręgle. Uczniowie uznali, iż wyjazdy tego rodzaju oprócz ważnej funkcji integracyjnej pozwalają im również na poszerzenie horyzontów, a także w znacznym stopniu uatrakcyjniają naukę w szkole.

                                                                                                     Katarzyna Peśla, Patryk Jeziorowski