Rekrutacja 2023/2024(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

Zakończenie roku szkolnego 2013/2014

zakończenie roku 2014

zakończenie roku 201427 czerwca był długo oczekiwanym dniem  dla wszystkich uczniów i nauczycieli. Apel przygotowany przez samorząd szkolny rozpoczął się jak zawsze bardzo uroczyście. Wystąpienie Pana Dyrektora, który przekazał życzenia  udanego odpoczynku i przypomniał o zasadach bezpieczeństwa w czasie wakacji zakończyło się smutnym komunikatem. Otrzymaliśmy wiadomość, że obdarzony szczególnym autorytetem ksiądz Igor Urban został oddelegowany do innej parafii i nie zobaczymy go we wrześniu.

Poproszony o zabranie głosu , jak zawsze został z uwagą wysłuchany.  Jego słowa pożegnania były wzruszające, szczególnie dlatego, że  wspomniał o  wypadku na basenie szkolnym . Podziękował wszystkim za swoje pierwsze doświadczenie  pedagogiczne i zapewnił, że będzie wspierał całą społeczność  naszej szkoły swoją modlitwą.

W imieniu uczniów wystąpiła Kamila Pietrzak, która podziękowała kwiatami dyrekcji i nauczycielom za  całoroczny trud i życzyła niezapomnianych wrażeń w czasie letniego wypoczynku.

W tym roku za wyniki w nauce nagrodzono razem 24 uczniów, w tym 12 z nich otrzymało świadectwo z wyróżnieniem. Najwyższą średnią 5,0 uzyskał uczeń 2 Ti Patryk Konopka.

Tylko 1 uczeń z 1a WZ otrzymał nagrodę za 100% frekwencję. Dyplomami nagrodzono także uczniów, którzy oddając honorowo krew ratują życie wielu ludziom.

Po zakończeniu apelu młodzież spotkała się ze swoimi wychowawcami, aby otrzymać upragnione świadectwa.

Wszystkim uczniom i pracownikom szkoły wspaniałych wakacji życzy Jadwiga Skorek

{gallery}dzienna_szkola/zakon2014{/gallery}