Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy
 
 

Rekrutacja 2022/2023(oferta edukacyjna szkoły)

Dla kandydatów

Złote, Srebrne i Brązowe Marie rozdane!

zawodowiec

To już druga edycja plebiscytu Zawodowiec Roku, w którym wyróżniono najzdolniejszych uczniów Technikum w Zespole Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie. Dobrzy specjaliści o konkretnych kwalifikacjach są w dzisiejszych czasach, na zmieniającym się rynku pracy, bardzo potrzebni – można rzec są na wagę złota. Kategorie, które były brane pod uwagę przy wyłonieniu kandydatów do tego zaszczytnego tytułu to: średnia ocen, frekwencja, wyniki egzaminów z wcześniejszych kwalifikacji oraz zdobyte w trakcie edukacji certyfikaty.

Tytuł Zawodowca Roku i „Złotą Marię” otrzymały uczennice: Patrycja Czech z klasy 4TE i Barbara Cetnar z klasy 4TI.

„Srebrne Marie” przypadły w udziale: Patrycji Aftowicz 4TE, Milenie Żebrackiej 4TS, Kacprowi Łąckiemu 4TM, Kamilowi Furgałowi 4TI.

Tytuł Zawodowca Roku i „Brązową Marię” otrzymali: Alicja Nowak 4TE, Martyna Piątek 4TH, Alicja Gałek 4TH, Ewelina Dudziak 4TS, Aleksandra Kubów 4TS, Łukasz Gotowski 4TI.

Warto w tym miejscu dodać, że organizacja kolejnej edycji plebiscytu na najlepszego Zawodowca Roku to doskonała okazja do promocji w środowisku lokalnym uczniów – ich umiejętności praktycznych oraz wiedzy. Wszystkim nagrodzonym gratulujemy!